Division IV, Göteborg A - 2010

1. Lärje-Angereds IF 22 18 3 1 73 - 20 57
2. Partille IF 22 15 2 5 55 - 27 47
3. Lunden Överås BK 22 13 6 3 55 - 23 45
4. IK Kongahälla 22 10 6 6 46 - 28 36
5. Serbiska KIF Semberija 22 11 1 10 47 - 46 34
6. FK Kozara 22 9 4 9 45 - 45 31
7. Guldhedens IK 22 9 3 10 48 - 47 30
8. Floda BoIF 22 7 6 9 34 - 33 27
9. Landvetter IS 22 8 0 14 42 - 52 24
10. Rannebergens IF 22 7 3 12 30 - 54 24
11. Mölnlycke IF 22 6 3 13 32 - 46 21
12. Tuve IF 22 0 1 21 16 - 102 1

Resultat
Omgång 1
2010-04-08 19:30 Serbiska KIF Semberija - Guldhedens IK   4-2 (3-1)   [mer info]
2010-04-09 19:00 Floda BoIF - Rannebergens IF   0-0     [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - FK Kozara   2-1 (1-0)   [mer info]
2010-04-10 15:00 Lärje-Angereds IF - Tuve IF   4-2 (4-1)   [mer info]
15:00 Mölnlycke IF - Partille IF   1-3 (0-2)   [mer info]
15:30 IK Kongahälla - Landvetter IS   3-0 (0-0)   [mer info]
Omgång 2
2010-04-14 19:30 Guldhedens IK - Mölnlycke IF   1-2 (0-1)   [mer info]
2010-04-15 19:30 Tuve IF - Lunden Överås BK   0-6 (0-2)   [mer info]
19:30 FK Kozara - Floda BoIF   2-3 (2-2)   [mer info]
2010-04-16 18:30 Landvetter IS - Lärje-Angereds IF   1-4 (1-2)   [mer info]
19:00 Partille IF - IK Kongahälla   2-2 (1-2)   [mer info]
19:30 Rannebergens IF - Serbiska KIF Semberija   1-5 (1-1)   [mer info]
Omgång 3
2010-04-22 19:30 Serbiska KIF Semberija - FK Kozara   3-2 (2-0)   [mer info]
2010-04-23 18:45 IK Kongahälla - Mölnlycke IF   2-1 (2-1)   [mer info]
19:00 Floda BoIF - Tuve IF   1-1 (0-1)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Landvetter IS   1-0 (0-0)   [mer info]
19:30 Rannebergens IF - Guldhedens IK   0-5 (0-2)   [mer info]
2010-04-24 15:00 Lärje-Angereds IF - Partille IF   0-1 (0-1)   [mer info]
Omgång 4
2010-04-28 19:00 Guldhedens IK - IK Kongahälla   1-1 (1-0)   [mer info]
2010-04-29 19:00 Landvetter IS - Floda BoIF   2-4 (1-2)   [mer info]
19:00 Tuve IF - Serbiska KIF Semberija   1-4 (0-1)   [mer info]
19:30 FK Kozara - Rannebergens IF   3-1 (2-0)   [mer info]
2010-04-30 19:00 Mölnlycke IF - Lärje-Angereds IF   2-2 (1-2)   [mer info]
2010-05-02 18:00 Partille IF - Lunden Överås BK   0-3 (0-3)   [mer info]
Omgång 5
2010-05-06 19:00 Serbiska KIF Semberija - Landvetter IS   2-1 (0-0)   [mer info]
19:00 FK Kozara - Guldhedens IK   3-2 (2-0)   [mer info]
2010-05-07 19:00 Floda BoIF - Partille IF   0-1 (0-1)   [mer info]
19:00 Rannebergens IF - Tuve IF   6-0 (1-0)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Mölnlycke IF   5-1 (3-0)   [mer info]
2010-05-08 15:00 Lärje-Angereds IF - IK Kongahälla   5-3 (3-2)   [mer info]
Omgång 6
2010-05-11 19:00 Tuve IF - FK Kozara   1-3 (0-0)   [mer info]
2010-05-12 19:00 Mölnlycke IF - Floda BoIF   0-3 (0-1)   [mer info]
2010-05-13 13:00 Landvetter IS - Rannebergens IF   2-0 (1-0)   [mer info]
15:00 IK Kongahälla - Lunden Överås BK   0-0     [mer info]
2010-05-16 18:00 Partille IF - Serbiska KIF Semberija   2-1 (0-0)   [mer info]
2010-09-15 17:45 Guldhedens IK - Lärje-Angereds IF   1-3 (1-1)   [mer info]
Omgång 7
2010-05-19 19:00 Rannebergens IF - Partille IF   1-0 (0-0)   [mer info]
2010-05-20 19:00 Serbiska KIF Semberija - Mölnlycke IF   3-1 (1-0)   [mer info]
19:00 Tuve IF - Guldhedens IK   0-5 (0-4)   [mer info]
19:00 FK Kozara - Landvetter IS   1-0 (0-0)   [mer info]
2010-05-21 19:00 Floda BoIF - IK Kongahälla   0-1 (0-1)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Lärje-Angereds IF   1-2 (0-1)   [mer info]
Omgång 8
2010-05-24 19:00 Mölnlycke IF - Rannebergens IF   2-0 (0-0)   [mer info]
2010-05-25 19:00 Partille IF - FK Kozara   0-2 (0-2)   [mer info]
19:00 Landvetter IS - Tuve IF   10-0 (4-0)   [mer info]
19:00 Guldhedens IK - Lunden Överås BK   1-1 (0-0)   [mer info]
2010-05-26 19:00 IK Kongahälla - Serbiska KIF Semberija   3-1 (1-0)   [mer info]
19:30 Lärje-Angereds IF - Floda BoIF   3-0 (2-0)   [mer info]
Omgång 9
2010-05-28 19:00 Landvetter IS - Guldhedens IK   5-0 (2-0)   [mer info]
19:00 FK Kozara - Mölnlycke IF   1-1 (1-1)   [mer info]
2010-05-29 15:00 Rannebergens IF - IK Kongahälla   2-0 (1-0)   [mer info]
2010-05-30 16:00 Tuve IF - Partille IF   0-1 (0-0)   [mer info]
17:00 Floda BoIF - Lunden Överås BK   0-0     [mer info]
2010-05-31 19:00 Serbiska KIF Semberija - Lärje-Angereds IF   1-2 (0-2)   [mer info]
Omgång 10
2010-06-03 19:00 Floda BoIF - Guldhedens IK   3-1 (1-1)   [mer info]
19:00 IK Kongahälla - FK Kozara   1-1 (1-1)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Serbiska KIF Semberija   2-4 (2-2)   [mer info]
2010-06-04 19:00 Mölnlycke IF - Tuve IF   4-1 (0-1)   [mer info]
2010-06-05 15:00 Lärje-Angereds IF - Rannebergens IF   1-1 (0-1)   [mer info]
2010-06-06 18:00 Partille IF - Landvetter IS   3-1 (1-0)   [mer info]
Omgång 11
2010-06-10 19:00 Serbiska KIF Semberija - Floda BoIF   2-0 (1-0)   [mer info]
19:00 Tuve IF - IK Kongahälla   1-2 (1-0)   [mer info]
19:00 FK Kozara - Lärje-Angereds IF   0-1 (0-1)   [mer info]
19:00 Guldhedens IK - Partille IF   4-2 (4-0)   [mer info]
2010-06-11 19:30 Lunden Överås BK - Rannebergens IF   3-4 (1-2)   [mer info]
2010-06-12 13:00 Landvetter IS - Mölnlycke IF   5-0 (1-0)   [mer info]
Omgång 12
2010-06-17 19:00 Tuve IF - Lärje-Angereds IF   0-5 (0-3)   [mer info]
19:00 FK Kozara - Lunden Överås BK   1-2 (1-0)   [mer info]
19:00 Guldhedens IK - Serbiska KIF Semberija   2-3 (0-1)   [mer info]
2010-06-18 19:00 Partille IF - Mölnlycke IF   5-0 (3-0)   [mer info]
19:00 Landvetter IS - IK Kongahälla   1-0 (0-0)   [mer info]
19:00 Rannebergens IF - Floda BoIF   1-1 (1-1)   [mer info]
Omgång 13
2010-06-23 19:00 Serbiska KIF Semberija - Rannebergens IF   3-0 (1-0)   [mer info]
19:00 Mölnlycke IF - Guldhedens IK   2-3 (1-2)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Tuve IF   5-0 (3-0)   [mer info]
19:30 Lärje-Angereds IF - Landvetter IS   5-1 (3-0)   [mer info]
2010-06-24 19:00 Floda BoIF - FK Kozara   2-4 (1-2)   [mer info]
19:00 IK Kongahälla - Partille IF   1-2 (1-0)   [mer info]
Omgång 14
2010-06-29 19:00 Landvetter IS - Lunden Överås BK   0-4 (0-2)   [mer info]
2010-06-30 19:00 FK Kozara - Serbiska KIF Semberija   2-2 (1-1)   [mer info]
2010-08-05 19:00 Tuve IF - Floda BoIF   1-2 (0-1)   [mer info]
2010-08-06 19:00 Mölnlycke IF - IK Kongahälla   0-1 (0-1)   [mer info]
2010-08-08 18:00 Partille IF - Lärje-Angereds IF   0-4 (0-3)   [mer info]
2010-08-09 19:15 Guldhedens IK - Rannebergens IF   1-0 (0-0)   [mer info]
Omgång 15
2010-08-12 19:00 Serbiska KIF Semberija - Tuve IF   7-1 (5-1)   [mer info]
19:00 IK Kongahälla - Guldhedens IK   0-1 (0-1)   [mer info]
2010-08-13 19:00 Floda BoIF - Landvetter IS   5-0 (2-0)   [mer info]
19:00 Rannebergens IF - FK Kozara   1-5 (0-1)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Partille IF   0-0     [mer info]
2010-08-14 15:00 Lärje-Angereds IF - Mölnlycke IF   3-1 (0-0)   [mer info]
Omgång 16
2010-08-17 19:00 Mölnlycke IF - Lunden Överås BK   1-3 (0-0)   [mer info]
19:00 Partille IF - Floda BoIF   3-1 (2-0)   [mer info]
19:00 Landvetter IS - Serbiska KIF Semberija   1-0 (0-0)   [mer info]
19:00 Guldhedens IK - FK Kozara   3-3 (1-2)   [mer info]
2010-08-18 19:00 IK Kongahälla - Lärje-Angereds IF   1-3 (0-2)   [mer info]
2010-08-19 19:00 Tuve IF - Rannebergens IF   0-3 (0-1)   [mer info]
Omgång 17
2010-08-21 15:00 Floda BoIF - Mölnlycke IF   1-1 (0-0)   [mer info]
17:00 Serbiska KIF Semberija - Partille IF   0-5 (0-0)   [mer info]
2010-08-22 14:00 FK Kozara - Tuve IF   4-1 (1-0)   [mer info]
15:00 Lärje-Angereds IF - Guldhedens IK   2-0 (0-0)   [mer info]
17:00 Lunden Överås BK - IK Kongahälla   2-2 (0-2)   [mer info]
2010-08-23 18:30 Rannebergens IF - Landvetter IS   6-3 (2-2)   [mer info]
Omgång 18
2010-08-26 19:15 Guldhedens IK - Tuve IF   5-3 (3-1)   [mer info]
2010-08-27 18:30 IK Kongahälla - Floda BoIF   3-3 (0-1)   [mer info]
18:30 Mölnlycke IF - Serbiska KIF Semberija   4-0 (2-0)   [mer info]
18:30 Landvetter IS - FK Kozara   1-2 (1-2)   [mer info]
2010-08-28 15:00 Lärje-Angereds IF - Lunden Överås BK   2-2 (1-0)   [mer info]
2010-08-29 18:00 Partille IF - Rannebergens IF   4-2 (2-2)   [mer info]
Omgång 19
2010-09-02 18:15 Serbiska KIF Semberija - IK Kongahälla   1-4 (0-0)   [mer info]
18:15 Tuve IF - Landvetter IS   3-4 (2-3)   [mer info]
18:15 FK Kozara - Partille IF   3-4 (2-1)   [mer info]
2010-09-03 18:15 Floda BoIF - Lärje-Angereds IF   0-2 (0-1)   [mer info]
18:15 Rannebergens IF - Mölnlycke IF   1-0 (0-0)   [mer info]
18:45 Lunden Överås BK - Guldhedens IK   5-3 (1-1)   [mer info]
Omgång 20
2010-09-09 18:00 Guldhedens IK - Landvetter IS   4-0 (1-0)   [mer info]
2010-09-10 18:00 IK Kongahälla - Rannebergens IF   3-0 (0-0)   [mer info]
18:00 Mölnlycke IF - FK Kozara   3-0 (3-0)   [mer info]
19:30 Lunden Överås BK - Floda BoIF   2-1 (2-1)   [mer info]
2010-09-11 15:00 Lärje-Angereds IF - Serbiska KIF Semberija   2-1 (0-1)   [mer info]
2010-09-12 18:00 Partille IF - Tuve IF   9-0 (4-0)   [mer info]
Omgång 21
2010-09-16 17:45 Serbiska KIF Semberija - Lunden Överås BK   0-4 (0-1)   [mer info]
2010-09-18 13:00 Landvetter IS - Partille IF   1-3 (0-3)   [mer info]
13:00 FK Kozara - IK Kongahälla   1-4 (0-1)   [mer info]
14:00 Tuve IF - Mölnlycke IF   0-3 (0-1)   [mer info]
15:30 Rannebergens IF - Lärje-Angereds IF   0-11 (0-4)   [mer info]
2010-09-19 17:00 Guldhedens IK - Floda BoIF   3-0 (0-0)   [mer info]
Omgång 22
2010-09-25 15:00 Floda BoIF - Serbiska KIF Semberija   4-0 (1-0)   [mer info]
15:00 Rannebergens IF - Lunden Överås BK   0-2 (0-1)   [mer info]
15:00 Lärje-Angereds IF - FK Kozara   7-1 (1-1)   [mer info]
15:00 IK Kongahälla - Tuve IF   9-0 (6-0)   [mer info]
15:00 Mölnlycke IF - Landvetter IS   2-3 (0-2)   [mer info]
15:00 Partille IF - Guldhedens IK   5-0 (2-0)   [mer info]