Division VI, A - 2014

1. Gårda BK 20 19 1 0 89 - 20 58
2. FC Roma United 20 14 2 4 59 - 38 44
3. Angered FC 20 12 3 5 70 - 44 39
4. Götaholms BK 20 12 3 5 65 - 42 39
5. Öjersjö IF 20 11 1 8 53 - 34 34
6. Tollereds IF 20 8 3 9 51 - 51 27
7. Björndammens BK 20 8 3 9 43 - 43 27
8. IF Jedinstvo 20 3 4 13 41 - 73 13
9. Partille IF SC 20 4 1 15 23 - 78 13
10. Real Maskin BK 20 3 3 14 35 - 70 12
11. Croatia Göteborg 20 4 0 16 34 - 70 12
12. Rannebergens IF Uteslutet

Resultat
Omgång 1
2014-04-03 20:00 Tollereds IF - Croatia Göteborg   4-1 (1-1)   [mer info]
2014-04-04 19:00 Björndammens BK - FC Roma United   0-5 (0-2)   [mer info]
19:30 Götaholms BK - Angered FC   5-2 (0-2)   [mer info]
2014-04-06 16:00 Real Maskin BK - Partille IF SC   1-2 (0-1)   [mer info]
17:00 Öjersjö IF - IF Jedinstvo   11-1 (3-1)   [mer info]
Omgång 2
2014-04-09 19:30 IF Jedinstvo - Björndammens BK   2-2 (1-1)   [mer info]
2014-04-11 18:15 Gårda BK - Götaholms BK   6-3 (2-2)   [mer info]
19:00 Partille IF SC - Tollereds IF   2-2 (1-1)   [mer info]
2014-04-12 14:00 Angered FC - Öjersjö IF   2-0 (0-0)   [mer info]
2014-04-13 16:00 FC Roma United - Real Maskin BK   2-0 (2-0)   [mer info]
Omgång 3
2014-04-15 18:30 Götaholms BK - Croatia Göteborg   2-0 (0-0)   [mer info]
2014-04-16 18:30 Tollereds IF - FC Roma United   1-3 (0-1)   [mer info]
19:00 Öjersjö IF - Gårda BK   1-2 (1-0)   [mer info]
19:00 Björndammens BK - Real Maskin BK   3-1 (2-0)   [mer info]
2014-08-24 15:00 Angered FC - IF Jedinstvo   3-2 (2-0)   [mer info]
Omgång 4
2014-04-24 18:45 Croatia Göteborg - Öjersjö IF   1-4 (0-2)   [mer info]
19:30 IF Jedinstvo - Real Maskin BK   4-4 (2-3)   [mer info]
19:45 Gårda BK - Angered FC   2-2 (1-0)   [mer info]
2014-04-25 19:00 Björndammens BK - Tollereds IF   3-2 (1-1)   [mer info]
2014-04-27 19:00 Partille IF SC - Götaholms BK   1-6 (1-1)   [mer info]
Omgång 5
2014-04-29 19:00 Öjersjö IF - Partille IF SC   2-1 (0-1)   [mer info]
19:00 Tollereds IF - Real Maskin BK   4-1 (4-1)   [mer info]
2014-04-30 19:45 Gårda BK - IF Jedinstvo   4-0 (3-0)   [mer info]
2014-05-03 14:00 Götaholms BK - FC Roma United   2-2 (1-1)   [mer info]
14:00 Angered FC - Croatia Göteborg   4-2 (0-1)   [mer info]
Omgång 6
2014-05-08 19:00 Croatia Göteborg - Gårda BK   2-10     [mer info]
19:30 FC Roma United - Öjersjö IF   2-0 (2-0)   [mer info]
19:30 IF Jedinstvo - Tollereds IF   2-2 (0-1)   [mer info]
2014-05-09 19:00 Björndammens BK - Götaholms BK   2-2 (1-2)   [mer info]
19:00 Partille IF SC - Angered FC   1-6 (0-3)   [mer info]
Omgång 7
2014-05-14 19:00 Öjersjö IF - Björndammens BK   1-1 (1-0)   [mer info]
2014-05-15 19:00 Croatia Göteborg - IF Jedinstvo   5-3 (1-1)   [mer info]
2014-05-16 18:15 Gårda BK - Partille IF SC   WO  
19:00 Götaholms BK - Real Maskin BK   3-0 (1-0)   [mer info]
19:30 Angered FC - FC Roma United   2-2 (1-0)   [mer info]
Omgång 8
2014-05-22 19:00 Tollereds IF - Götaholms BK   1-4 (0-3)   [mer info]
19:30 FC Roma United - Gårda BK   1-7 (1-2)   [mer info]
2014-05-23 19:00 Björndammens BK - Angered FC   1-0 (1-0)   [mer info]
19:00 Partille IF SC - Croatia Göteborg   5-4 (1-1)   [mer info]
2014-05-25 16:00 Real Maskin BK - Öjersjö IF   3-5 (1-3)   [mer info]
Omgång 9
2014-05-28 19:00 Öjersjö IF - Tollereds IF   4-2 (2-1)   [mer info]
20:00 Partille IF SC - IF Jedinstvo   0-1 (0-0)   [mer info]
2014-05-29 15:00 Gårda BK - Björndammens BK   3-0 (2-0)   [mer info]
19:00 Croatia Göteborg - FC Roma United   1-3 (1-0)   [mer info]
2014-05-31 14:00 Angered FC - Real Maskin BK   4-3 (1-1)   [mer info]
Omgång 10
2014-06-02 19:30 FC Roma United - Partille IF SC   4-1 (3-1)   [mer info]
2014-06-04 19:00 Götaholms BK - IF Jedinstvo   5-2 (0-1)   [mer info]
2014-06-05 19:00 Tollereds IF - Angered FC   3-4 (1-0)   [mer info]
2014-06-08 16:00 Real Maskin BK - Gårda BK   0-9 (0-4)   [mer info]
2014-06-25 19:00 Björndammens BK - Croatia Göteborg   5-1 (1-1)   [mer info]
Omgång 11
2014-06-12 19:00 Croatia Göteborg - Real Maskin BK   1-3 (0-0)   [mer info]
19:30 IF Jedinstvo - FC Roma United   1-3 (1-1)   [mer info]
2014-06-13 19:00 Partille IF SC - Björndammens BK   1-6 (1-2)   [mer info]
2014-06-14 13:00 Öjersjö IF - Götaholms BK   2-1 (2-0)   [mer info]
2014-06-16 20:00 Gårda BK - Tollereds IF   6-2 (3-0)   [mer info]
Omgång 12
2014-06-16 19:30 IF Jedinstvo - Öjersjö IF   1-3 (1-3)   [mer info]
2014-06-18 19:30 FC Roma United - Björndammens BK   5-4 (2-1)   [mer info]
20:00 Partille IF SC - Real Maskin BK   0-4 (0-1)   [mer info]
2014-06-19 19:00 Croatia Göteborg - Tollereds IF   1-3 (1-2)   [mer info]
19:00 Angered FC - Götaholms BK   6-0 (2-0)   [mer info]
Omgång 13
2014-06-25 19:00 Tollereds IF - Partille IF SC   5-0 (0-0)   [mer info]
2014-06-26 19:00 Götaholms BK - Gårda BK   2-4 (1-2)   [mer info]
19:30 Real Maskin BK - FC Roma United   1-3 (1-0)   [mer info]
2014-08-14 19:00 Björndammens BK - IF Jedinstvo   3-1 (0-1)   [mer info]
2014-08-17 17:00 Öjersjö IF - Angered FC   2-0 (0-0)   [mer info]
Omgång 14
2014-08-21 18:45 Croatia Göteborg - Götaholms BK   2-6 (0-4)   [mer info]
19:30 FC Roma United - Tollereds IF   6-2 (2-1)   [mer info]
19:30 IF Jedinstvo - Angered FC   3-6 (2-2)   [mer info]
19:45 Gårda BK - Öjersjö IF   2-1 (1-1)   [mer info]
2014-08-22 19:30 Real Maskin BK - Björndammens BK   0-1 (0-0)   [mer info]
Omgång 15
2014-08-28 18:30 Tollereds IF - Björndammens BK   2-0 (1-0)   [mer info]
2014-08-30 13:00 Öjersjö IF - Croatia Göteborg   WO  
14:00 Götaholms BK - Partille IF SC   5-1 (2-0)   [mer info]
2014-08-31 13:30 Angered FC - Gårda BK   1-2 (0-2)   [mer info]
16:00 Real Maskin BK - IF Jedinstvo   2-2 (1-1)   [mer info]
Omgång 16
2014-09-04 19:30 IF Jedinstvo - Gårda BK   1-5 (0-2)   [mer info]
2014-09-05 19:00 Partille IF SC - Öjersjö IF   0-2 (0-1)   [mer info]
19:30 FC Roma United - Götaholms BK   2-0 (1-0)   [mer info]
2014-09-06 14:00 Croatia Göteborg - Angered FC   2-4 (0-2)   [mer info]
2014-09-07 16:00 Real Maskin BK - Tollereds IF   0-2 (0-1)   [mer info]
Omgång 17
2014-09-11 18:00 Tollereds IF - IF Jedinstvo   5-3 (0-0)   [mer info]
19:30 Öjersjö IF - FC Roma United   1-2 (0-1)   [mer info]
2014-09-13 14:00 Götaholms BK - Björndammens BK   3-2 (1-2)   [mer info]
15:45 Gårda BK - Croatia Göteborg   3-1 (3-1)   [mer info]
2014-09-14 13:00 Angered FC - Partille IF SC   9-0 (4-0)   [mer info]
Omgång 18
2014-09-19 19:00 Björndammens BK - Öjersjö IF   3-1 (0-0)   [mer info]
19:00 Partille IF SC - Gårda BK   0-6 (0-3)   [mer info]
2014-09-20 14:00 FC Roma United - Angered FC   5-2 (0-2)   [mer info]
2014-09-21 15:00 Real Maskin BK - Götaholms BK   2-8 (1-3)   [mer info]
16:30 IF Jedinstvo - Croatia Göteborg   1-2 (0-1)   [mer info]
Omgång 19
2014-09-25 19:30 Croatia Göteborg - Partille IF SC   2-3 (0-1)   [mer info]
19:45 Gårda BK - FC Roma United   3-0 (1-0)   [mer info]
2014-09-27 13:00 Öjersjö IF - Real Maskin BK   5-1 (2-0)   [mer info]
2014-09-28 14:00 Götaholms BK - Tollereds IF   2-2 (0-1)   [mer info]
14:00 Angered FC - Björndammens BK   5-4 (3-0)   [mer info]
Omgång 20
2014-10-01 19:30 FC Roma United - Croatia Göteborg   0-3 (0-0)   [mer info]
2014-10-02 19:30 IF Jedinstvo - Partille IF SC   4-1 (3-0)   [mer info]
2014-10-03 19:00 Björndammens BK - Gårda BK   0-2 (0-1)   [mer info]
2014-10-04 15:00 Tollereds IF - Öjersjö IF   5-2 (4-1)   [mer info]
2014-10-05 16:00 Real Maskin BK - Angered FC   4-4 (2-2)   [mer info]
Omgång 21
2014-10-09 19:45 Gårda BK - Real Maskin BK   7-2     [mer info]
2014-10-10 19:00 Partille IF SC - FC Roma United   0-4 (0-2)   [mer info]
2014-10-11 14:00 Angered FC - Tollereds IF   4-1 (1-0)   [mer info]
2014-10-12 13:15 Croatia Göteborg - Björndammens BK   2-1 (2-0)   [mer info]
2014-10-15 19:30 IF Jedinstvo - Götaholms BK   0-2 (0-1)   [mer info]
Omgång 22
2014-10-19 12:00 Götaholms BK - Öjersjö IF   4-3 (3-1)   [mer info]
12:00 Tollereds IF - Gårda BK   1-3 (0-2)   [mer info]
12:00 Real Maskin BK - Croatia Göteborg   3-1 (1-1)   [mer info]
12:00 Björndammens BK - Partille IF SC   2-4 (1-1)   [mer info]
12:00 FC Roma United - IF Jedinstvo   5-7 (3-3)   [mer info]