Kval till division V - 2016

Grupp 1
1. FC Real Internacional 3 3 0 0 11 - 1 9
2. Norrahammars GIS 3 2 0 1 7 - 5 6
3. Egnahems BK 3 1 0 2 5 - 6 3
4. Dannäs SK/Hångers IF 3 0 0 3 1 - 12 0
Grupp 2
1. FC Dardania 3 2 0 1 8 - 7 6
2. Husqvarna IF 3 1 1 1 11 - 7 4
3. Hooks IF 3 1 1 1 7 - 9 4
4. Gränna AIS 3 0 2 1 4 - 7 2
Grupp 3
1. BB 2001 3 3 0 0 13 - 3 9
2. Ruda IF 3 2 0 1 9 - 8 6
3. Hjorteds GoIF/Totebo IF 3 1 0 2 4 - 8 3
4. Ekenässjöns IF 3 0 0 3 1 - 8 0
Grupp 4
1. Timmernabbens IF 3 2 0 1 15 - 6 6
2. Lenhovda IF 3 1 1 1 8 - 7 4
3. Bäckebo GoIF 3 1 1 1 6 - 7 4
4. SK Lojal 3 1 0 2 8 - 17 3
Grupp 5
1. Söderåkra AIK 3 3 0 0 11 - 2 9
2. Norrhults BK 3 2 0 1 5 - 6 6
3. Häradsbäcks IF 3 1 0 2 2 - 5 3
4. Tolgs IF 3 0 0 3 4 - 9 0
Grupp 6
1. Horda AIK 3 3 0 0 9 - 4 9
2. Angelstads IF 3 2 0 1 9 - 5 6
3. Moheda IF 3 0 1 2 5 - 7 1
4. Reftele GIF 3 0 1 2 3 - 10 1

Resultat
Grupp 1
2016-10-08 15:00 Norrahammars GIS - FC Real Internacional   1-2 (0-1)   [mer info]
2016-10-09 15:00 Egnahems BK - Dannäs SK/Hångers IF   3-0 (2-0)   [mer info]
2016-10-15 14:00 Dannäs SK/Hångers IF - Norrahammars GIS   1-3 (0-2)   [mer info]
2016-10-16 14:00 FC Real Internacional - Egnahems BK   3-0 (1-0)   [mer info]
2016-10-22 14:00 Norrahammars GIS - Egnahems BK   3-2 (1-0)   [mer info]
14:00 FC Real Internacional - Dannäs SK/Hångers IF   6-0 (3-0)   [mer info]
Grupp 2
2016-10-08 15:30 FC Dardania - Hooks IF   1-4 (0-2)   [mer info]
2016-10-09 13:00 Gränna AIS - Husqvarna IF   2-2 (1-1)   [mer info]
2016-10-15 15:00 Hooks IF - Gränna AIS   2-2 (0-1)   [mer info]
2016-10-16 14:00 Husqvarna IF - FC Dardania   3-4 (1-2)   [mer info]
2016-10-22 14:00 Gränna AIS - FC Dardania   0-3 (0-0)   [mer info]
14:00 Husqvarna IF - Hooks IF   6-1 (4-1)   [mer info]
Grupp 3
2016-10-08 13:00 Hjorteds GoIF/Totebo IF - BB 2001   2-5 (1-3)   [mer info]
14:00 Ruda IF - Ekenässjöns IF   5-1 (2-0)   [mer info]
2016-10-15 14:00 Ekenässjöns IF - Hjorteds GoIF/Totebo IF   0-1 (0-1)   [mer info]
15:00 BB 2001 - Ruda IF   6-1 (4-1)   [mer info]
2016-10-22 14:00 Hjorteds GoIF/Totebo IF - Ruda IF   1-3 (1-2)   [mer info]
14:00 BB 2001 - Ekenässjöns IF   2-0 (2-0)   [mer info]
Grupp 4
2016-10-08 13:00 Lenhovda IF - SK Lojal   4-2 (2-2)   [mer info]
15:00 Bäckebo GoIF - Timmernabbens IF   3-0 (3-0)   [mer info]
2016-10-15 13:00 Timmernabbens IF - Lenhovda IF   3-2 (2-1)   [mer info]
2016-10-16 14:00 SK Lojal - Bäckebo GoIF   5-1 (1-0)   [mer info]
2016-10-22 14:00 Bäckebo GoIF - Lenhovda IF   2-2 (1-1)   [mer info]
14:00 Timmernabbens IF - SK Lojal   12-1 (2-0)   [mer info]
Grupp 5
2016-10-08 15:00 Söderåkra AIK - Tolgs IF   4-1 (2-0)   [mer info]
15:00 Häradsbäcks IF - Norrhults BK   0-1 (0-1)   [mer info]
2016-10-15 14:00 Norrhults BK - Söderåkra AIK   0-3 (0-1)   [mer info]
14:00 Tolgs IF - Häradsbäcks IF   0-1 (0-1)   [mer info]
2016-10-22 14:00 Söderåkra AIK - Häradsbäcks IF   4-1 (1-1)   [mer info]
14:00 Tolgs IF - Norrhults BK   3-4 (2-2)   [mer info]
Grupp 6
2016-10-08 15:00 Angelstads IF - Moheda IF   2-1 (2-0)   [mer info]
2016-10-09 15:00 Reftele GIF - Horda AIK   0-3 (0-2)   [mer info]
2016-10-15 14:00 Horda AIK - Angelstads IF   4-3 (1-1)   [mer info]
2016-10-16 15:00 Moheda IF - Reftele GIF   3-3 (2-0)   [mer info]
2016-10-22 14:00 Reftele GIF - Angelstads IF   0-4 (0-3)   [mer info]
14:00 Horda AIK - Moheda IF   2-1 (2-1)   [mer info]