Kval till division V - 2017

Omgång 1
1. FK Liljan 3 3 0 0 7 - 2 9
2. Jönköpings BK 3 1 1 1 8 - 5 4
3. Örserums IK 3 1 0 2 4 - 8 3
4. Bälaryds IK/Lommaryds IF 3 0 1 2 3 - 7 1
Omgång 2
1. SK Lojal 3 3 0 0 11 - 2 9
2. Djursdala SK 3 1 1 1 9 - 5 4
3. Hultagårds IF 3 1 1 1 8 - 8 4
4. Överums IK 3 0 0 3 3 - 16 0
Omgång 3
1. IFK Kåremo 3 3 0 0 5 - 0 9
2. Böda/Högby IF 3 2 0 1 12 - 2 6
3. Emmaboda IS 3 1 0 2 10 - 4 3
4. IK Tuna Södra 3 0 0 3 0 - 21 0
Omgång 4
1. Bäckebo GoIF 3 2 1 0 10 - 4 7
2. Möre BK 3 2 0 1 15 - 6 6
3. Vissefjärda GIF 3 1 1 1 10 - 9 4
4. Åby/Tjureda IF 3 0 0 3 1 - 17 0
Omgång 5
1. Agunnaryds IF 3 2 1 0 7 - 1 7
2. Moheda IF 3 2 0 1 11 - 5 6
3. SWEBIH IF 3 1 1 1 7 - 6 4
4. Hamneda GoIK 3 0 0 3 4 - 17 0
Omgång 6
1. Hillerstorps GIF 3 3 0 0 11 - 2 9
2. Egnahems BK 3 1 1 1 5 - 5 4
3. Ryssby IF 3 1 1 1 3 - 7 4
4. Barnarps IF 3 0 0 3 2 - 7 0

Resultat
Omgång 1
2017-10-07 12:00 Bälaryds IK/Lommaryds IF - Jönköpings BK   2-2 (0-1)   [mer info]
13:00 Örserums IK - FK Liljan   1-2 (0-1)   [mer info]
2017-10-14 14:00 Jönköpings BK - Örserums IK   5-0 (2-0)   [mer info]
15:00 FK Liljan - Bälaryds IK/Lommaryds IF   2-0 (0-0)   [mer info]
2017-10-21 14:00 Bälaryds IK/Lommaryds IF - Örserums IK   1-3 (1-0)   [mer info]
16:30 Jönköpings BK - FK Liljan   1-3 (1-1)   [mer info]
Omgång 2
2017-10-08 14:00 Hultagårds IF - Djursdala SK   1-1 (0-0)   [mer info]
15:00 Överums IK - SK Lojal   0-3 (0-2)   [mer info]
2017-10-14 14:00 Djursdala SK - Överums IK   7-1 (2-0)   [mer info]
14:00 SK Lojal - Hultagårds IF   5-1 (4-1)   [mer info]
2017-10-21 14:00 Överums IK - Hultagårds IF   2-6 (1-3)   [mer info]
2017-10-22 14:00 SK Lojal - Djursdala SK   3-1 (1-0)   [mer info]
Omgång 3
2017-10-07 14:00 Böda/Högby IF - IFK Kåremo   0-1     [mer info]
2017-10-08 14:00 Emmaboda IS - IK Tuna Södra   9-0     [mer info]
2017-10-14 14:00 IFK Kåremo - Emmaboda IS   1-0 (1-0)   [mer info]
15:00 IK Tuna Södra - Böda/Högby IF   0-9 (0-3)   [mer info]
2017-10-21 14:00 IFK Kåremo - IK Tuna Södra   WO  
2017-10-22 14:00 Böda/Högby IF - Emmaboda IS   3-1 (1-1)   [mer info]
Omgång 4
2017-10-07 13:00 Åby/Tjureda IF - Bäckebo GoIF   0-5 (0-4)   [mer info]
15:00 Möre BK - Vissefjärda GIF   5-4 (2-2)   [mer info]
2017-10-14 12:00 Bäckebo GoIF - Möre BK   2-1 (0-0)   [mer info]
13:00 Vissefjärda GIF - Åby/Tjureda IF   3-1 (0-0)   [mer info]
2017-10-22 14:00 Möre BK - Åby/Tjureda IF   9-0 (3-0)   [mer info]
14:00 Vissefjärda GIF - Bäckebo GoIF   3-3 (2-2)   [mer info]
Omgång 5
2017-10-07 13:00 Agunnaryds IF - SWEBIH IF   0-0     [mer info]
14:00 Moheda IF - Hamneda GoIK   7-1 (3-1)   [mer info]
2017-10-14 15:00 Hamneda GoIK - Agunnaryds IF   1-5 (0-1)   [mer info]
2017-10-15 14:00 SWEBIH IF - Moheda IF   2-4 (2-3)   [mer info]
2017-10-22 14:00 Agunnaryds IF - Moheda IF   2-0 (2-0)   [mer info]
14:00 SWEBIH IF - Hamneda GoIK   5-2 (3-1)   [mer info]
Omgång 6
2017-10-07 12:00 Hillerstorps GIF - Egnahems BK   4-1 (0-0)   [mer info]
14:00 Ryssby IF - Barnarps IF   2-1 (1-1)   [mer info]
2017-10-14 14:00 Barnarps IF - Hillerstorps GIF   1-2 (0-1)   [mer info]
2017-10-15 13:00 Egnahems BK - Ryssby IF   1-1     [mer info]
2017-10-21 14:00 Hillerstorps GIF - Ryssby IF   5-0 (3-0)   [mer info]
14:00 Egnahems BK - Barnarps IF   3-0 (1-0)   [mer info]