Kval till division V - 2018

Grupp 1
1. Norrahammars IK 3 2 0 1 12 - 4 6
2. Torpa AIS 3 2 0 1 5 - 4 6
3. Gripenbergs BK 3 2 0 1 4 - 3 6
4. Bottnaryd/Wallgårda 3 0 0 3 2 - 12 0
Grupp 2
1. Hjältevads-Mariannelunds IS 3 3 0 0 7 - 2 9
2. Bodafors SK 3 2 0 1 6 - 2 6
3. Månsarps IF 3 1 0 2 4 - 8 3
4. Lekeryd/Svarttorps SK 3 0 0 3 2 - 7 0
Grupp 3
1. Mörbylånga GoIF 3 2 1 0 11 - 4 7
2. Rödsle BK 3 2 0 1 6 - 8 6
3. Ankarsrums IS 3 1 1 1 6 - 6 4
4. Flygsfors/Gadderås IF 3 0 0 3 6 - 11 0
Grupp 4
1. Trekantens IF 3 3 0 0 13 - 1 9
2. Örsjö IF 3 2 0 1 7 - 4 6
3. S:t Sigfrids IF 3 1 0 2 3 - 9 3
4. BB 2001 3 0 0 3 1 - 10 0
Grupp 5
1. Häradsbäcks IF 3 3 0 0 6 - 3 9
2. Åby/Tjureda IF 3 2 0 1 11 - 5 6
3. Nissafors IS/Hestra SSK 3 0 1 2 4 - 6 1
4. Göteryds BK 3 0 1 2 1 - 8 1
Grupp 6
1. Rottne IF 3 2 1 0 14 - 2 7
2. FK Liljan 3 2 0 1 8 - 7 6
3. Dannäs SK/Hångers IF 3 1 0 2 4 - 15 3
4. Virestads IF 3 0 1 2 5 - 7 1

Resultat
Grupp 1
2018-10-14 15:00 Norrahammars IK - Torpa AIS   2-3 (0-0)   [mer info]
15:00 Bottnaryd/Wallgårda - Gripenbergs BK   1-2 (0-0)   [mer info]
2018-10-20 14:00 Torpa AIS - Bottnaryd/Wallgårda   2-0 (0-0)   [mer info]
2018-10-21 12:00 Gripenbergs BK - Norrahammars IK   0-2 (0-1)   [mer info]
2018-10-27 14:00 Norrahammars IK - Bottnaryd/Wallgårda   8-1 (5-0)   [mer info]
14:00 Torpa AIS - Gripenbergs BK   0-2 (0-2)   [mer info]
Grupp 2
2018-10-13 12:00 Hjältevads-Mariannelunds IS - Månsarps IF   4-1 (3-1)   [mer info]
2018-10-14 15:00 Bodafors SK - Lekeryd/Svarttorps SK   3-0 (2-0)   [mer info]
2018-10-20 14:00 Lekeryd/Svarttorps SK - Hjältevads-Mariannelunds IS   1-2 (0-0)   [mer info]
2018-10-21 15:00 Månsarps IF - Bodafors SK   1-3 (0-2)   [mer info]
2018-10-27 14:00 Bodafors SK - Hjältevads-Mariannelunds IS   0-1 (0-1)   [mer info]
14:00 Lekeryd/Svarttorps SK - Månsarps IF   1-2 (1-2)   [mer info]
Grupp 3
2018-10-13 13:00 Ankarsrums IS - Rödsle BK   1-2 (0-1)   [mer info]
2018-10-14 15:00 Mörbylånga GoIF - Flygsfors/Gadderås IF   4-2 (2-1)   [mer info]
2018-10-20 14:00 Flygsfors/Gadderås IF - Ankarsrums IS   2-3 (2-2)   [mer info]
14:00 Rödsle BK - Mörbylånga GoIF   0-5 (0-2)   [mer info]
2018-10-27 14:00 Ankarsrums IS - Mörbylånga GoIF   2-2 (1-2)   [mer info]
14:00 Rödsle BK - Flygsfors/Gadderås IF   4-2 (1-1)   [mer info]
Grupp 4
2018-10-13 14:00 S:t Sigfrids IF - BB 2001   2-1 (1-0)   [mer info]
2018-10-14 14:00 Trekantens IF - Örsjö IF   3-1 (0-0)   [mer info]
2018-10-20 14:00 BB 2001 - Trekantens IF   0-5 (0-1)   [mer info]
14:00 Örsjö IF - S:t Sigfrids IF   3-1 (1-0)   [mer info]
2018-10-27 14:00 Trekantens IF - S:t Sigfrids IF   5-0 (1-0)   [mer info]
14:00 Örsjö IF - BB 2001   WO  
Grupp 5
2018-10-12 18:30 Häradsbäcks IF - Göteryds BK   1-0 (0-0)   [mer info]
2018-10-13 12:00 Åby/Tjureda IF - Nissafors IS/Hestra SSK   3-2 (0-1)   [mer info]
2018-10-20 12:00 Nissafors IS/Hestra SSK - Häradsbäcks IF   1-2 (0-0)   [mer info]
2018-10-21 12:00 Göteryds BK - Åby/Tjureda IF   0-6 (0-3)   [mer info]
2018-10-27 14:00 Häradsbäcks IF - Åby/Tjureda IF   3-2 (1-2)   [mer info]
14:00 Göteryds BK - Nissafors IS/Hestra SSK   1-1 (1-0)   [mer info]
Grupp 6
2018-10-13 13:00 FK Liljan - Dannäs SK/Hångers IF   6-1 (2-0)   [mer info]
15:00 Virestads IF - Rottne IF   2-2     [mer info]
2018-10-21 15:00 Rottne IF - FK Liljan   5-0 (3-0)   [mer info]
15:00 Dannäs SK/Hångers IF - Virestads IF   3-2 (0-0)   [mer info]
2018-10-27 14:00 FK Liljan - Virestads IF   2-1 (2-1)   [mer info]
14:00 Dannäs SK/Hångers IF - Rottne IF   0-7 (0-2)   [mer info]