Kval till division V - 2019

Grupp 1
1. Bors SK 3 2 1 0 14 - 3 7
2. Torpa FF 3 2 0 1 6 - 4 6
3. Bälaryds IK 3 1 1 1 5 - 6 4
4. Aledals IK 3 0 0 3 2 - 14 0
Grupp 2
1. Gripenbergs BK 3 2 0 1 10 - 5 6
2. IFK Österbymo 3 1 1 1 7 - 6 4
3. Hillerstorps GIF 3 1 1 1 9 - 9 4
4. Mariebo IK 3 1 0 2 5 - 11 3
Grupp 3
1. Fårbo FF 3 2 1 0 7 - 2 7
2. IF Ariel 3 1 2 0 8 - 6 5
3. Ankarsrums IS 3 1 0 2 6 - 8 3
4. Skede IF 3 0 1 2 4 - 9 1
Grupp 4
1. Möre BK 3 2 1 0 9 - 2 7
2. Sandsbro AIK 3 2 0 1 5 - 3 6
3. Vissefjärda GIF 3 1 1 1 7 - 5 4
4. Tolgs IF 3 0 0 3 2 - 13 0
Grupp 5
1. Flygsfors/Gadderås IF 3 2 1 0 11 - 4 7
2. Alstermo IF/Orrefors IF 3 2 0 1 9 - 9 6
3. Hjorteds GoIF/Totebo IF 3 1 1 1 4 - 4 4
4. BB 2001 3 0 0 3 2 - 9 0
Grupp 6
1. Furuby IF 3 2 1 0 12 - 2 7
2. FC Dardania 3 2 1 0 6 - 2 7
3. Agunnaryds IF 3 1 0 2 4 - 10 3
4. Råstorp/Timsfors IF 3 0 0 3 3 - 11 0

Resultat
Grupp 1
2019-10-05 15:00 Torpa FF - Bälaryds IK   3-0 (1-0)   [mer info]
2019-10-06 12:00 Bors SK - Aledals IK   8-1 (4-1)   [mer info]
2019-10-12 11:30 Bälaryds IK - Bors SK   2-2     [mer info]
2019-10-13 13:00 Aledals IK - Torpa FF   0-3 (0-2)   [mer info]
2019-10-19 14:00 Torpa FF - Bors SK   0-4 (0-1)   [mer info]
14:00 Bälaryds IK - Aledals IK   3-1 (0-0)   [mer info]
Grupp 2
2019-10-05 14:00 IFK Österbymo - Mariebo IK   4-0 (2-0)   [mer info]
2019-10-06 12:00 Hillerstorps GIF - Gripenbergs BK   4-2 (4-0)   [mer info]
2019-10-12 12:00 Gripenbergs BK - IFK Österbymo   4-1 (3-0)   [mer info]
12:00 Mariebo IK - Hillerstorps GIF   5-3 (3-2)   [mer info]
2019-10-19 14:00 IFK Österbymo - Hillerstorps GIF   2-2 (1-1)   [mer info]
14:00 Mariebo IK - Gripenbergs BK   0-4 (0-1)   [mer info]
Grupp 3
2019-10-05 15:00 Fårbo FF - Ankarsrums IS   3-1 (1-1)   [mer info]
2019-10-06 15:00 IF Ariel - Skede IF   3-3 (2-2)   [mer info]
2019-10-12 14:00 Ankarsrums IS - IF Ariel   2-4 (1-2)   [mer info]
2019-10-13 14:00 Skede IF - Fårbo FF   0-3 (0-1)   [mer info]
2019-10-19 14:00 Fårbo FF - IF Ariel   1-1 (1-0)   [mer info]
14:00 Ankarsrums IS - Skede IF   3-1 (1-0)   [mer info]
Grupp 4
2019-10-05 13:00 Tolgs IF - Sandsbro AIK   1-3 (0-1)   [mer info]
14:00 Möre BK - Vissefjärda GIF   2-2     [mer info]
2019-10-12 14:00 Vissefjärda GIF - Tolgs IF   4-1 (0-1)   [mer info]
2019-10-13 13:00 Sandsbro AIK - Möre BK   0-1 (0-0)   [mer info]
2019-10-19 14:00 Möre BK - Tolgs IF   6-0 (3-0)   [mer info]
14:00 Vissefjärda GIF - Sandsbro AIK   1-2 (1-1)   [mer info]
Grupp 5
2019-10-05 15:00 Alstermo IF/Orrefors IF - BB 2001   3-2 (1-2)   [mer info]
2019-10-06 16:00 Hjorteds GoIF/Totebo IF - Flygsfors/Gadderås IF   1-1     [mer info]
2019-10-12 14:00 Flygsfors/Gadderås IF - Alstermo IF/Orrefors IF   6-3 (2-3)   [mer info]
14:00 BB 2001 - Hjorteds GoIF/Totebo IF   0-2 (0-1)   [mer info]
2019-10-19 14:00 Alstermo IF/Orrefors IF - Hjorteds GoIF/Totebo IF   3-1 (1-0)   [mer info]
14:00 BB 2001 - Flygsfors/Gadderås IF   0-4 (0-3)   [mer info]
Grupp 6
2019-10-05 12:00 Råstorp/Timsfors IF - FC Dardania   1-2 (1-2)   [mer info]
2019-10-06 15:00 Agunnaryds IF - Furuby IF   1-5 (1-2)   [mer info]
2019-10-10 19:00 FC Dardania - Agunnaryds IF   3-0 (1-0)   [mer info]
2019-10-12 14:00 Furuby IF - Råstorp/Timsfors IF   6-0 (1-0)   [mer info]
2019-10-19 14:00 Agunnaryds IF - Råstorp/Timsfors IF   3-2 (3-1)   [mer info]
14:00 Furuby IF - FC Dardania   1-1 (0-0)   [mer info]